Սկիզբ > Մեր մասին > Մասնաճյուղեր

Մեր մասնաճյուղերը

 

1

Արագածոտնի մարզային միավորի կառավարիչ Հրաչիկ Շահինյան,

էլ. հասցե։  H.Shahinyan@aregak.am

«Աշտարակի» մասնաճյուղ` ք. Աշտարակ, Սիսակյան փ. 25շ. 36բն. 

Հեռ.։ (0232) 3 33 12

«Ապարանի» մասնաճյուղ` ք. Ապարան, Մ.Բաղրամյան փ. 25/1

Հեռ.։ (0252) 2 55 16

«Թալինի» մասնաճյուղ` ք. Թալին, Գորկու փող. 12

Հեռ.։ (0249)2 30 82

2

Արարատի մասնաճյուղի կառավարիչ Ալբերտ Խաչատրյան, 

էլ. հասցե։ Al.Khachatryan@aregak.am

«Արարատի» մասնաճյուղ` ք. Արարատ, Շահումյան փող. 55շ. 17 և 9/1

Հեռ.։ (0234) 4 39 48

 Արտաշատի մասնաճյուղի կառավարիչ Նարեկ Քոչարյան

 էլ. հասցե։ N.Kocharyan@aregak.am

«Արտաշատի» մասնաճյուղ` ք. Արտաշատ, Օգոստոսի 23փ., թիվ 50

Հեռ.։ (0235) 2 26 88


3

Մասիսի մարզային միավորի կառավարիչ, Վարդան Ենոքյան

էլ. հասցե։ V.Yenokyan@aregak.am

«Մասիսի» մասնաճյուղ` ք. Մասիս, Հերացու փող. թիվ 15

Հեռ.։ (0236) 4 14 40

4

Արմավիրի մարզային միավորի կառավարիչ Արմեն Արաբաչյան,

էլ. հասցե։ A.Arabachyan@aregak.am

«Արմավիրի» մասնաճյուղ` ք. Արմավիր, Հանրապետւթյան փող. 17/2 

Հեռ.։ (0237) 2-62-43; 2-56-46

5

Էջմիածնի մարզային միավորի կառավարիչ Արա Թարվերդյան,

էլ. հասցե։ A.Tarverdyan@aregak.am

«Էջմիածնի» մասնաճյուղ` ք. Էջմիածին, Մաշտոցի փող. 12/72

Հեռ.։ (0231) 6 60 11

6

Սևանի մարզային միավորի կառավարիչ Վահրամ Խալաֆյան,

էլ. հասցե։ V.Khalafyan@aregak.am

«Գավառի» մասնաճյուղ` ք. Գավառ, Բոշնաղյան 14/1 

Հեռ.։ (0264) 2 11 61

«Սեւանի» մասնաճյուղ` ք. Սեւան, Խաղաղության փող. 4/1-2

Հեռ.։ (0261) 2 10 23

«Ճամբարակի» մասնաճյուղ` ք. Ճամբարակ, Գ. Նժդեհի 126

Հեռ.։ (0265) 2 39 66

7

Մարտունու մարզային միավորի կառավարիչ Լեւոն Մախսուդյան,

էլ. հասցե։ L.Makhsudyan@aregak.am

«Մարտունու» մասնաճյուղ` ք. Մարտունի, Երեւանյան փող. 9

Հեռ.։ (0262) 4 12 42

«Վարդենիսի» մասնաճյուղ` ք. Վարդենիս, Ռոմանի փող. 7/1

Հեռ։` (0269) 2 16 10

8

Կոտայքի մարզային միավորի կառավարիչ Դավիթ Գուլյան,

էլ. հասցե։ D.Gulyan@aregak.am

«Աբովյանի» մասնաճյուղ` ք. Աբովյան, Հատիսի 1/7

Հեռ.։ (0222) 3 40 47, 3 47 57

«Հրազդանի» ներկայացուցչություն`  ք. Հրազդան, Մ. Բաղրամյան թ. Զորավար Անդրանիկի պող. թիվ 154 առևտրի սրահ

9

Լոռու մարզային միավորի կառավարիչ Կարեն Խաչատրյան,

էլ. հասցե։ K.Khachatryan@aregak.am

«Վանաձորի» մասնաճյուղ, ք. Վանաձոր, Տիգրան Մ. պողոտա, 53/2 

Հեռ.։ (0322) 4 55 61

«Ստեփանավանի» մասնաճյուղ` ք. Ստեփանավան, Գ.Նժդեհի փող. 18ա

Հեռ.։ (0256) 2 41 01

10

Շիրակի մարզային միավորի կառավարիչ Էդուարդ Մանուկյան,

էլ. հասցե։ E.Manukyan@aregak.am

«Գյումրու» մասնաճյուղ` ք. Գյումրի, Տերյան փող. 91/1

Հեռ.։ (0312) 3 20 43

«Արթիկի» մասնաճյուղ` ք. Արթիկ, Անկախության 31շ., թիվ 1

Հեռ.։ (0244) 5 49 27, 5 33 25

11

Սյունիքի մարզային միավորի կառավարիչ Գարիկ Մկրտչյան,

էլ. հասցե։ Ga.Mkrtchyan@aregak.am

«Գորիսի» մասնաճյուղ` ք. Գորիս, Գուսան Աշոտի 27/3

Հեռ.։ (0284) 2 44 37

«Կապանի» մասնաճյուղ` ք. Կապան, Գարեգին Նժդեհ փող. 12շ. 1 բ.

Հեռ.։ (0285) 5 22 01

«Սիսիան» մասնաճյուղ` ք. Սիսիան, Սիսական փող. 37/3

Հեռ.։ (0283) 2 68 48

12

Վայոց Ձորի մարզային միավորի կառավարիչ Նարեկ Քոչարյան,

էլ. հասցե։ N.Kocharyan@aregak.am

«Եղեգնաձորի» մասնաճյուղ` ք. Եղեգնաձոր, Նարեկացի փող. 3/1շ. 1բ.

Հեռ.։ (0281) 2 55 60

«Վայքի» ներկայացուցչություն` ք. Վայք, Շահումյան փող. 29

Հեռ.։ (0282) 9 28 04

13

Տավուշի մարզային միավորի կառավարիչ Գրետա Հարությունյան,

էլ. հասցե։ G.Harutyunyan@aregak.am

«Իջեւանի» մասնաճյուղ` ք. Իջեւան, Գանինի փող. 4

Հեռ.` (0263) 4 52 42

«Բերդի» մասնաճյուղ` ք. Բերդ, Մաշտոցի փող. 26/2

Հեռ.։ (0267) 2 48 88

14

Լեռնային Ղարաբաղի մարզային միավորի կառավարիչ Էլլադա Սահակյան,

էլ. հասցե։ E.Sahakyan@aregak.am

«Ստեփանակերտի» մասնաճյուղ` ք. Ստեփանակերտ, Ազատամարտիկների փող. 16/29

Հեռ.։ (0479) 4 11 04

«Մարտունու» մասնաճյուղ` ք. Մարտունի, Ազատամարտիկների 23

Հեռ.։ (0478) 2 12 62

15

Ալավերդու մարզային միավորի կառավարիչ Արսեն Մամյան,

էլ. հասցե։ A.Mamyan@aregak.am

«Ալավերդի» մասնաճյուղ` ք. Ալավերդի, Թումանյան փող. 24

«Նոյեմբերյանի» ներկայացուցչություն` ք. Նոյեմբերյան, Զ. Անդրանիկի փող. 6 և 6/2

Հեռ.։ (0253) 2 43 04; 2 43 06